MEDSWT, sağlık sektöründe gelişen teknolojileri yakından takip ederek ürolojide yeni nesil tedavileri, mutlu bir cinsel yaşam için sizlerle buluşturuyor.

Teknolojinin önlenemez gelişimi beraberinde modern bir hayat ve yüksek standartlar sunarken, erkek cinsel sağlığı üzerinde her geçen yıl daha olumsuz tablolar oluşturmaktadır. Modern yaşamın beraberinde getirdiği yoğun iş tempolarına bağlı yüksek stres, zihinsel ve bedensel yorgunluk, uykusuzluk, teknolojik bağımlılık, hareketsizlik ve günümüz gıdalarına yapılan müdahalelerle sağlıksız beslenme gibi nedenler, özellikle erkek cinsel sağlığını olumsuz etkilemektedir.

Cinsel sağlığın bozulması sadece fiziksel sağlığı değil, ruhsal sağlığın, ardından aile yaşamını, bir sonraki adımda sosyal sağlığın da bozulmasına yol açabilmektedir. MEDSWT, bu bilinçle, ‘’ Mutlu Erkek, Mutlu Çift, Mutlu Aile ve Mutlu Toplum’’ sloganıyla, ürolojide yeni nesil tedavileri, hasta mahremiyetini önceleyen servislerle sizlerle buluşturuyor.

MEDSWT

Şok Dalga Tedavisi Nedir?

Ne İşe Yarar?

Şok dalga tedavi yöntemleri en son teknoloji unsurlarını içerir ve kesin sonuç garantisi verir. Fonksiyon bozuklukları temelden onarılır.

Devamını Okuyun

Hizmet & Servisler

MEDSWT Medikal üretim ve AR-GE faaliyetlerinin merkezine şok dalga tedavisi ve litotripsi çözümlerini almıştır. Bu kapsamda şok dalga terapi teknolojisine yeni bir soluk getirmiştir.

BİZE ULAŞIN

AĞRISIZ & YAN ETKİSİZ

Ağrısız ve cerrahi müdahale olmadığı için seans sonrasında günlük hayatınıza devam edebilirsiniz. Hiç bir organa zarar vermez ve yan etki yaratmaz.

TEDAVİLER

Randevu alın

Sertleşme sorunu tedavisi için hemen randevu alın.

Thank you for your message. It has been sent.
There was an error trying to send your message. Please try again later.

“Erkeklerin yaşadığı en önemli sağlık problemlerinden birisi sertleşme problemidir.”

Her 10 erkekten 7’sinde görülmekle birlikte sertleşme problemi yaşla da doğrudan ilgilidir.

Devamını Okuyun